58 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Apel Fren Balata Temizleyici 500 ml

3,40 $

Motorlu araçların fren sistemlerinde toz ile birleşerek kirlenmeye ve kayganlaşmaya sebep olan fren hidroliği, gres ve diğer yağların temizlenmesini sağlar. Fren balata spreyi tamirhanelerin ve balata sistemini kullanan işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği pratik bir üründür.

Uçucudur ve kalıntı bırakmaz. • İnsan sağlığına zararlı halojenli çözücü veya aseton içermez.  • Özel sprey sistemi sayesinde sprey dik, ters veya yatay olarak uygulanabilir. 

Apel Kalıp Ayırıcı Sprey 400 ml BK-30

3,80 $
Apel BK-30 Kalıp Ayırıcı Sprey Malzemelerin kalıba yapışmasını önleyen silikon bazlı yağlayıcı aerosol spreydir. Kalıp ayırıcı spreyi enjeksiyon kalıplarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mükemmel ayırma ve yağlama özelliğine sahiptir. Silikon içeriği sayesinde yüksek sıcaklıklarda çalışmayı sağlar. Yüzeyde kalıntı bırakmaz. Plastik, kauçuk ve benzeri sanayi alanlarında enjeksiyon veya kalıplama işlemlerinde malzemenin yapışmasını engeller, kolay bir şekilde ayrılmasını sağlar.

Mitre Apel Hızlı Yapıştırıcı 200 ML

4,30 $
 • Tamirat, tadilat, maket, demonstrasyon, ahşap ve MDF profil, taç, çıta, aksesuar vb.
 • Mitreapel Hızlı Yapıştırıcı,
 • İki bileşenli yapısıyla son derece güçlü ve kaliteli bir yapıştırıcıdır.
 • Siyanoakrilat bazlı akrilik yapıştırıcı ile en hızlı ve en kolay şekilde kuruma sağlayan aktivatör spreyinden oluşur.
 • Ahşap yapıştırma gibi pek çok kullanım alanında, tüm yapıştırma işlemlerinde güvenle kullanılabilir.
 • Sadece birkaç damlası ile yüzeyleri saniyeler içerisinde yapıştırır.
ÖZELLİKLER
 • Çok hızlı kürleşme. (5 – 13 saniye)
 • Mükemmel tutuculuk ve yapışma mukavemeti.
 • Özel formül akışkanlık ile dikey yüzeylerde ve emici yüzeylere dahi kusursuz uygulanma.
 • Kolay uygulanabilirlik.
KULLANIM ALANLARI
 • Güçlü ve hızlı yapıştırma işleminin istendiği bir çok yapıştırma alanı.
 • Ahşap, kauçuk, plastik, lastik, deri, mantar ve birçok metal malzemenin yapıştırılması işlemlerinde.
 • Tamirat, tadilat, maket, demonstrasyon, ahşap ve MDF profil, taç, çıta, aksesuar vb. yapıştırma işlemlerinde.

Apel D3 İskelet Tutkalı 700 gr

4,75 $
 • Yüksek yapıştırma gücüne sahip, D3 normunda PVAc. bazlı şeffaf ahşap tutkalıdır.
 • Ağaç ve ahşap ürünleri için en iyi yapıştırıcılardan biri olan APEL D3 İskelet Tutkalı, nem oranı yüksek olsa dahi tüm mobilya bileşenlerini birbirine yapıştırmaya uygun homopolimer yapıda çok kuvvetli bir tutkaldır.

APEL SIVI ÇİVİ POLİÜRETAN EXPRESS 390GR

5,00 $
APEL Sıvı Çivi, tek bileşenli yapısı sayesinde hava ve nem ile hızlı kürleşme özelliğine sahip çok yönlü bir yapıştırıcıdır. Farklı türdeki pek çok yapı materyalin birbirine yapışmasını sağlayan yeni nesil montaj yapıştırıcısı APEL Sıvı Çivi, poliüretan esaslı bir yapıştırıcı malzemedir. Pres süresi oldukça kısadır. Kürleşme sonunda sert ve sağlam bir yapı oluşturur. APEL Sıvı Çivi üstün özellikleriyle tüm inşaat ve montaj işlemlerinde kullanım imkanı sunan en iyi metal ve çelik yapıştırıcı ürünlerinden birisidir. Ahşap, cam, metal, plastik, ayna, kiremit, MDF gibi birçok farklı malzemenin ahşap yüzeylere yapışmasının istendiği her türlü mobilya, yat, tekne imalatı, dış mekan peyzajı ve tamirat işlerinde kullanılır.

Apel Tutkal Marin 600 Ml( Pa300 ) Deniz Tutkalı BAL RENGİ

5,00 $
APEL MARİN POLİÜRETAN TUTKAL (GEMİCİ TUTKALI / DENİZ TUTKALI)
 • Gemici tutkalı tek komponentli bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın yapısındaki nem yardımıyla kürleşir.
 • Kolay uygulanır, hızlı kurur, suya dayanıklıdır. Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir. Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez. Mükemmel yapışma gücüne sahiptir.
Uygulama alanları
Ahşap malzemelerin birbirlerine ve metal, beton, polistiren köpük ve diğer birçok plastik malzemeye yapıştırılmasında, mobilya imalatında, tekne imalatında, suya dayanım ihtiyacı duyulan tüm yapıştırma işlemlerinde kullanılır.
Kullanım Şekli
5 derecenin altındaki sıcaklıklarda kullanmayınız. Yapıştırılacak parçalar uygun şekilde temizlenmeli tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Yapıştırıcı ince bir tabaka halinde yüzeylerden birine ya da her ikisine sürülmelidir. 15 dakika içinde yüzeyler preslenmelidir. Presleme süresi, ortamın nemi, sıcaklığı ile yapıştırılacak malzemenin yapısına bağlıdır.

Apel Sıvı Çivi Poliüretan Express 390 gr

5,20 $
 •  Tek bileşenli yapısı sayesinde hava ve nem ile hızlı kürleşme özelliğine sahip çok yönlü bir yapıştırıcıdır. Farklı türdeki pek çok yapı materyalin birbirine yapışmasını sağlayan yeni nesil montaj yapıştırıcısı APEL Sıvı Çivi, poliüretan esaslı bir yapıştırıcı malzemedir. Pres süresi oldukça kısadır. Kürleşme sonunda sert ve sağlam bir yapı oluşturur. APEL Sıvı Çivi üstün özellikleriyle tüm inşaat ve montaj işlemlerinde kullanım imkanı sunan  en iyi metal ve çelik yapıştırıcı ürünlerinden birisidir.
 •  Ahşap, cam, metal, plastik, ayna, kiremit, MDF gibi birçok farklı malzemenin ahşap yüzeylere yapışmasının istendiği her türlü mobilya, yat, tekne imalatı, dış mekan peyzajı ve tamirat işlerinde kullanılır.

Umur Tutkal Sürme Merdanesi Sapı

7,00 $
 • UMUR TUTKAL SÜRME MAKİNASI YEDEK SAP KOLU

Umur Tutkal Sürme Merdanesi Pirinç Vidası

7,20 $
 • UMUR TUTKAL SÜRME MAKİNESİNİN İKİ YANINDA KULLANILAN PİRİNÇ VİDANIN YEDEĞİDİR

Umur Tutkal Sürme Merdanesi Standı

7,45 $
Umur Tutkal Sürme Merdanesi Standı, Umur Merdane’nin kullanımı sırasında ya da sonrasında, merdanenin temassız bir şekilde asılı kalması için tasarlanmıştır.

Cosmopur 1522 D4 Kartuş Tutkal 310 ml

7,50 $
Uygulama örnekleri ▪ Köşe birleştiricilerin yapıştırılması için alüminyum pencere ve kapı imalatı ▪ Pencere ve kapı imalatı ▪ Ahşap, pencere ve ev kapısı alanında kasetlerin çıta derz yapıştırması ▪ Merdiven imalatı ve inşaat zanaatları ▪ Birçok montaj yapıştırmasında ▪ Çeşitli endüstriyel alanlar Özel nitelikler ▪ Yarı sert yapışma terzi ▪ İnce tabaka kalınlığında şeffaf ▪ Solvent içermez ▪ tiksotrop, damlamaz ▪ doğal taşlarla uyumluluk ▪ Cözünme prosesi sırasında kabarır (köpürür)! ▪ Derz doldurur ▪ Yüzeylerin uygun şekilde ön işlemden geçirilmesi durumunda, çeşitli ahşap ve yapı hammaddeleri, seramik, metaller, duo ve termoplastlarla iyi edhezyon özellikleri ▪DIN EN 14257 uyarınca talepleri yerine getirir (WATT 91) ▪ İyi bileşik mukavemet ▪ İyi ısı yapışma mukavemeti Sertifikalar / Test Raporları ift Rosenheim EN 204 uyarınca ahşap/ahşap yapıştırmalarında D4 zorlanma sınıfına ulaşır Test raporu no.: 505 25079/2 Teknik veriler Baz 1-K nemle bağdaşan poliüretan Renk sertleştirilmiş durumda opak Viskozite +20 °C'de düşük viskoziteli-macun kıvamında Yoğunluk EN 542'ye göre +20 °C'de yakl. 1,12 g/cm3 Doku oluşum süreci - kuru +20 °C, % 50 bağıl nemde; sürme miktarı 500 μm-PE/ PVC yak. 10 dk Cidar oluşma süresi - ıslak +20 °C, su püskürtülmüş; sürme miktarı 500 μm-PE/ PVC yak. 5 dk Sertleşme süresi +20 °C, % 50 bağıl nem ~ % 75'de 24 sa Sertleşme süresi +20 °C, % 50 bağıl nem son mukavemete ulaşılana kadar yakl. 7 dk Fonksiyon mukavemeti Uygulamaya bağlı olarak +20 °C'de yakl. 30 dk Sürme miktarı taşıyıcı malzemeye göre yakl. 200 g/cm2 İşleme sıcaklıkları yapıştırıcı ve yüzeyler +7 °C ’ye kadar +30 °C Genel Bilgiler Yapıştırılmış iş parçaları ancak yapıştırıcının tamamen sertleşmesinden sonra boyanmalıdır; zamanından önce boyama halinde boyada kabarcık oluşumu gözlenebilir. Beklenen daimi nem etkisinde yapıştırma derzleri/yapıştırma yüzeyleri ayrıca "uygun contalama maddeleriyle" contalanmalıdır/ korunmalıdır!